Wijnexperience in Le Marche

                   Viae Vini

Viae Vini &Villa Fonti

Samen met Villa Fonti organiseerd Viae Vini een wijnexperience in Le Marche.

De regio Le Marche zit vol wijnverrassingen. Tussen de glooiende heuvels werken nog talloze onbekende wijnmakers die met hart en ziel prachtige wijnen creëren. Wij laten u graag kennismaken met deze verborgen parels.

In het gezelschap van sommelier Ilaria Baldelli — een echte local met een diepgewortelde liefde voor dit gebied — gaan we op ontdekkingstocht langs zes zorgvuldig geselecteerde wijnproducenten. Dankzij haar kennis én haar beheersing van het Nederlands brengt Ilaria de verhalen achter de wijnen tot leven. Ilaria is tevens de drijvende kracht achter Viae Vini.

Wij hebben een bijzonder Programma voor u samengesteld en nodigen u van harte uit om deel te nemen aan dit prachtige weekend vol ontdekkingen, smaak en verhalen.

Graag geven wij u een overzicht van de kosten voor dit prachtige weekend.

Villa Fonti-accommodatie en catering.

  • Inclusief: 4 nachten Logies, 4 x ontbijt, 1 x lunch, 1 x diner, 1x BBQ

Totaal: € 450,-

Reservering via: ada@villafonti.com met vermelding  ‘A Taste of Marche’

Viae Vini 
  • Inclusief: zes bezoeken aan wijngaarden met vervoer. Vervoer en ophalen is mogelijk alleen vanaf het vliegveld Falconara, chauffeur, en professionele begeleiding door sommelier Ilaria Baldelli.

Totaal: € 500,-

Reservering via: info@viaevini.nl met vermelding ‘A Taste of Marche’

Exclusief:

  • Vluchten van en naar Italie.
  • Overige catering.
Beschikbaarheid aanvragen Overige belevingen